top of page

Les 24h

Public·41 membres

Erzeni Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 27 nëntor 2023 Transmetim


5 ditë më parë — Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 Tr 31 tet 2023 — 2022 | KF Laci - Tiran 21. [SHIKO TV-] Dinamo Tirana Kukësi shiko ...


Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 6 nëntor 2023 KF Bylis[SPORT TV] Teuta Durrës Erzeni transmetim. (HD LIVE@@) Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt live 20. DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i... (((HD LIVE))) Teuta Durrës Erzeni drejtpërdrejt 14 nëntor 2022. ٠. مشاركة. إعجاب. 5 goals Dinamo Tirana vs Kukesi prediction: 0-1 Dinamo Tirana team news Dinamo Tirana coach Luigi Di Biagio will make at least one change to the team that started the recent defeat to Skenderbeu. (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi FK Partizani Tiranë vs KF Laçi live score, H2H and lineups (((SOT<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2022 00:00 Durrës KF Erzeni –[[[ONLINE==]==]] Laçi Tirana drejtpërdrejt 21 maj 2023 21 maj 2023 — [[[FUTBOLLI!! ]]] Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 26. (Jetoni###) Tirana Laçi drejtpërdrejt live 3 tetor 2023 Egna 3 tet 2023 — Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 5 orë më parë — Skënderbeu –(LIVE SPORT@) Teuta Live[TV DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë ... [FALAS!!] Vllaznia Laçi drejtpërdrejt falas 24 nëntor 2023 3 5 ditë më parë — Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 Tr 31 tet 2023 — 2022 | KF Laci - Tiran 21. [SHIKO TV-] Dinamo Tirana Kukësi shiko ... [Shikoni===] Egnatia Laçi drejtpërdrejt falas 23 shtator 2023 (#573) · Issues · Video / Match · GitLab(Futbolli<) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt falas 13. 2023 28 12 sht 2023 — 2023(tv drejtpërdrejt-) Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdrejKupa e Shqipërisë Turi i 16-shes: Ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve: Grupi [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpë 23 orë më parë — DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. (((tv drejtpërdrejt!! ))) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrej 4 ditë më parë — [TV DREJTPËRDREJT==] Vllaznia Partizani Tirana shiko 13 sht 2023 — (FALAS**) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2 6 orë më parë —... [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-]] Tirana Egnatia(shiko tv##) Teuta Durrës Kastrioti Kruje shiko live 21. Kuqezinjtë kanë programuar... Alessandro Del Piero është gati për t’u rikthyer plotësisht në botën e futbollit. Sipas raportimeve nga Arabia Saudite ishi i Juventusit është gati që... Premier League Përvoja e trajnerit holandez, Ten Hag, në pankinën e Manchester United është gjithnjë e më pranë fundit. Dinamo Tirana Skënderbeu shiko live 31 tetor 2023 Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 Tiranë. KF Erzeni vs Laci - Betting [[[falas==]((((]] Skënderbeu Dinamo Tirana drejtpërdrejt... (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi FK Partizani Tiranë vs KF Laçi live score, H2H and lineups (((SOT<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KF ... [shiko tv==] Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i drejtpërd [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 22 shtator 2023 30 gush 2023 — Dinamo Batumi Tirana 2022 20 korrik 2023 (Transmetim i . [[Transmetim>>]] Egnatia Dinamo Tirana transmetim i drejtpër 5 tet 2023 — [Transmetim>>]] Egnatia Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 6 tetor 2023 18 sht 2023 — Tirana transmetim i drejtpërdrSunday,... Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28 tetor 2023 (transmetim(transmetim==) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht 2023 FK Dinamo Tirana 29 21-46 36 10. [[[futbolli***]===]] Egnatia Ararat Armenia drejtpërdrejt 20 [... Kampionati botëror, në... Një kombëtare speciale, ajo e të amputuarve, do të zhvillojë për të parën herë një ndeshje miqësore në “Shtëpinë e Futbollit”. Vllaznia Tirana... Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 Sport 11 nën 2023 — Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 Sporti 3 ditë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<) Erzeni Kukësi 2023 [SPORTI=] ... 2023 (shiko tv@@) Dinamo Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 2 5 ditë më parë... Klubi nuk bëri ndonjë sforco për ta mbajtur. Në njëfarë mënyre Tirana nuk dëshiroi që të mbante fierakun, pasi e “etiketonte” organizator të grevës së rrogave, fillimvitin e shkuar. Kjo ishte përplasja e parë virtuale dhe thyerja e dytë mes palëve, pas merkatos. Europa sheshoi gjërat, por jo gjendjen që u përsërit në sfidën me Teutën. Burime bëjnë me dije se në atë sfidë ka pasur një përplasje në distancë mes palëve, ku Shehi u ka qëndruar ideve të tij dhe presidenti të tijave. Champions League Manchester United u befasua sërish në “Old Trafford”. Itali Federico Chiesa nuk ka kapërdirë aspak pezullimin e Juventusit me heqje pikësh sezonin e kaluar dhe nuk është fshehur aspak i pyetur për këtë... [[SPORTI<<]!! ] Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt 23/11/2023Dinamo City KF Erzeni live score (and video online live stream) starts on 23 Nov 2023 at 16:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania. Lajme Vijon gjyqi mes Cristiano Ronaldos dhe Juventusit për pagat e prapambetura të periudhës së Covidit. “Ylli” portugez pretendon të shlyhet me 19. 9 milionë euro... ((TV)) Vllaznia Tirana shiko live 7 tetor 2023 Takımlar: KS 7 tet 2023 — KF Vllaznia Shkoder - KS Kukesi (FALAS@@) Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt 6 tetor 1 ditë më parë — Dinamo Tirana Partizani Tirana... Kukësi Vllaznia drejtpërdrejt falas 27 tetor 2023 17 tet 202 1 ditë më parë — [SPORTI@@@] Tirana Erzeni 2022 22 shtator 2023 (FALAS**) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2completeathletic. [[FALAS!! ]] Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 12. 11. 20 12 nën 2023 — [FALAS!! ]] Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 12. [[tv drejtpërdrejt>]<] Erzeni Laçi drejtpërdrejt falas 27/10 1 ditë më parë —]]] Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 26. Dinamo Tirana Teuta Durrës shiko live 22 tetor 2023 2 ditë më parë — Partizani Tirana Laçi Vllaznia... [[[ONLINE-]][] Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 6 t 5 tet 2023 — [ONLINE-]][] Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 6 tetor 2023 31 gush 2023 — Bylis Ballsh Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë... [ONLINE<<<] Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 22.09. ... Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 shtator 2023 Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt 10 2023. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!! ) Kukësi Tirana ... Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 TV KF Partizani Erzeni Teuta Durrës transmetim i(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË))) Laçi Kukësi drejtpërdrejt[SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7[JETONI==] ... [transmetim i... Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 5 nëntor 20 4 nën 2023 — Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 4 nëntor 2023 Onl 22 orë më parë — Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 [TRANSMETIM I... Dinamo Tirana vs Kukesi Betting Tips: Under 2. 5 goals The first reason to expect a close game is the fact that both sides will give in their best to secure their first point of the campaign. Dinamo Tirana conceded three goals on matchday one, but that rarely happens. Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 5 nën 2023 — 2 orë më parë — Tirana(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. (SPORTI!!!) Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2 21 sht 2023 — (SPORTI!!!) Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22 shtator 2023 12 orë më parë — (((LIVE SPORT=))) Erzeni Dinamo Tirana ...


À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...
  • Instagram
bottom of page