top of page

Les 24h

Public·25 membres

Kukësi Skënderbeu 2022 28 nëntor 2023


22 jan 2022 — Kukesi - KF Skenderbeu Korce score today ᐉ 23.01.2022 ᐉ Match score ≡ fscore.com.gh.


Kukesi - Last Matches Date Tournament Home Team Score Away Team 1 X 2 23. 2023 Superliga KF Tirana 3 - 2 1. 85 3. 38 3. 89 05. 2023 0 - 0 Dinamo Tirana 1. 71 3. 54 4. 45 31. 10. 2023 Egnatia Rrog. 2 - 1 1. 64 3. 88 4. 44 27. 2023 1 - 0 Vllaznia Shkoder 2. 95 3. 35 2. 20 22. 2023 Laci 2. 39 3. 10 2. 77 08. 2023 Partizani Tirana 4 - 3 1. 45 3. 40 6. 64 02. 2023 Erzeni Shijak 3. 07 3. 14 2. Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 nënto ((TV)) Vllaznia Tirana shiko live 7 tetor 2023 Takımlar: KS 7 tet 2023 — Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. (transmeto*) Teuta Durrës ... They may vary at this moment. Match and Teams Details Home team is from Kukes, away team is from Korce. Distance between them is 164. 9 km. Match will take place on stadium Zeqir Ymeri, which has capacity 5 200 seats. Pictures from Google maps stadium Zeqir Ymeri. Match will start in 13:30 local time. FK Kukësi 2:1 (Kategoria Superiore 2021/2022, 8. Round) 6 nën 2021 — Albania » Kategoria Superiore 2021/2022 » 8. Round » KF Skënderbeu - FK Kukësi 2:1 ; goals ; 1 : 0, Randy Dwumfour 55. ; 2 : 0, Alfred Mensah 86. 23 27. 09. 2023 Teuta Durres 1. 74 4. 51 23. 2023 0 - 1 - 18. 2023 1 - 2 5. 56 3. 75 1. 58 Overall form: 4 wins, 2 draws and 4 losses in last 10 played matches. Home form: 3 wins, 1 draw and 1 loss in last 5 home matches. Skenderbeu Korce - Last Matches 24. 2023 3 - 1 2. 41 3. 04 2. 80 1 - 1 3. 22 2. 21 2. 48 28. 2023 3. 21 3. Sciprim Taipi Kukësi, 0 - 0, Tirana, 02-04-2022 13:45, Abissnet Superiore 21/22. Skënderbeu, 1 - 1, Kukësi, 20-03-2022 16:45, Abissnet Superiore 21/22. Dinamo City, 0 - 2 ... 24 2. 12 21. 2023 0 - 2 2 - 0 1. 76 3. 42 4. 31 01. 2023 4. 61 3. 26 2. 08 3. 46 19. 2023 Overall form: 3 wins, 2 draws and 5 losses Away form: 1 win and 3 losses in last 4 away matches. 21. 05. 2022 20. 03. 2022 3. 00 1. 80 23. 01. 2022 1. 47 3. 70 7. 20 06. 2021 3. 39 2. 03 21. 2021 04. 04. 2021 30. Kukesi - Skenderbeu Korce, Superliga, Albania, Jan 23, 2022 23 jan 2022 — Kukesi - Skenderbeu Korce, Superliga, Albania, Sunday, January 23, 2022. Kukësi-Skënderbeu/ Pjesë e parë spektakolare, karton i kuq Kukësi-Skënderbeu/ Pjesë e parë spektakolare, karton i kuq, traversë dhe shtyllë ( Pjesa e parë e Kukësi-Skënderbeu është mbyllur në barazim pa gola por rastet nuk kanë munguar.BoldNews.al · 23 jan 2022 Kukesi - Skenderbeu Korce, 28 November 2023, Superliga, AlbaniaTuesday, 28 November, 202312:30 Kukesi Skenderbeu Korce Our User's Votes 2 0% for Skenderbeu Korce Total Votes: 0 To Vote Click on the Sign Leading Bookmakers Odds *** Odds are pre-match odds and they are accurate at last update 27. 11. 2023 20:04. Skenderbeu Korce 2-1 Kukesi - November 06, 2021 This page offers all the statistics of the match and the pre-match of. Skenderbeu Korce 2-1 Kukesi - November 06, 2021 / Kategoria Superiore 2021/2022. Skënderbeu dhe Kukësi ndajnë pikët, largohen nga 20 mar 2022 — Skënderbeu dhe Kukësi ndajnë pikët, largohen nga objektivat. Nga A2 CNN. 20 Mars 2022, 20:25 | Futboll. Skënderbeu dhe Kukësi ndajnë pikët ... FK Kukesi vs Skenderbeu predictions and stats 21 maj 2022 — FK Kukesi vs Skenderbeu football predictions and statistics for this match of Albania Super League on 21/05/2022. Skënderbeu dhe Kukësi ndajnë pikët, largohen nga objektivatNë Korçë, Skënderbeu dhe Kukësi ndanë nga një pikë që për objektivat e tyre në Kategorinë Superiore shërben shumë pak. Ishin dy penallti, një për pjesë, që vulosën rezultatin. Janë miqtë që kalojnë në avantazh me Taipin në fillimin e ndeshjes, por kuksianët nuk arrijnë të mbyllin sfidën dhe barazohen në minutën 51 nga realizimi i Zguros nga 11 metrat. Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 24 nëntor 2023 4 ditë më parë — 2022 5 nëntor 2023 Kukesi x KS Dinamo Tirana H2H ⋊ 05. 2023 ⋊ Head to head ⋆ fscore. Tirana Kukësi 2022 23 nëntor 2023 Skënderbeu Teuta ... VIDEO/ Rezultat zhgënjyes ndaj Kukësit, Skënderbeu me një 20 mar 2022 — VIDEO/ Rezultat zhgënjyes ndaj Kukësit, Skënderbeu me një këmbë në Kategorinë e Parë. 20 Mars 2022, 17:47, Sport CNA. VIDEO/ Rezultat ... Skenderbeu Korca, 21.05.2022 - H2H stats, results, odds 21 maj 2022 — Superliga: Kukesi - Skenderbeu Korca. Find the Kukesi v Skenderbeu Korca head-to-head record, latest results, odds comparison and Superliga ... 2021 0 - 4 13. 12. 2020 1. 34 4. 32 7. 40 24. 07. 68 3. 72 In last 10 head to head matches home team has 5 wins, away team has 3 wins and 2 times draw. On stadium of home team Kukesi there were 5 matches played, home team has 3 wins, away team has 1 win and 1 time draw. Superliga Standing to 28. 2023 № Team MP W D L GS GC G Pts 13 8 4 20 10 +10 28 Egnatia Rrogozhine 3 24 12 +12 27 14 6 5 21 +1 15 -3 17 18 +6 16 19 -2 7 -5 9 -7 -10 Played Matches in the League Home Away League Matches vs. VIDEO/ Fitore minimale ndaj Skënderbeut, Kukësi vijon garën 21 maj 2022 — 57'-Dëmtohet Feijao, ndalet për pak momente ndeshja Kukësi-Skënderbeu, braziliani merr ndihmën e stafit mjekësor. Copyright © 2022 SuperSport.


À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...

membres

  • Instagram
bottom of page